Hakkımızda

Tanışalım mı?

Merhaba, ben Sibel Yetiş @sycookiess markası ile 4 yıl önce butik pastacılığa adım atmış bir girişimciyim.1985 Niğde doğumluyum ve bir kız çocuğu annesiyim. 9 yaşında izlediğim tarif programları ile benmari de çikolata nasıl eritilir? merakı ile girdiğim mutfak serüvenim 2005 yılında blog yönetimi ile gelişmeye ve kendi reçetelerimi oluşturmayla devam etti.

Uzun yıllardır sağlık sektöründe görev yaptım ve mutfakta olan çalışmalarımı mesai saatleri dışında gerçekleştirdim. Mutfak benim için evin en mutlu köşesi ve hobilerimi gerçekleştirme alanı olmuştu. Ailemden ve çevremden aldığım olumlu geri dönüşlerle birlikte benim için bu işi profesyonelleştirme vakti gelmişti. Uykusuz geçen gecelerin, yorucu hafta sonlarının sonunda hedefime ulaşmak için çok emek verdim. Sayısız denemeler ve profesyonel eğitimlerle beni mutlu eden, yüzümü güldüren butik pastacılık girişimine adım attım.

Bu sektördeki en değerli amacım ağımı genişleterek birçok kadına iş gücü sağlamak ve tanınmış bir marka haline gelerek toplumsa düzene katkıda bulunmak. Son olarak kendime söylediğim bir şey var… Hayallerimden asla vazgeçmicem! Çalışmalıyım,üretmeliyim ve doğru zamanda doru insanlar karşılaşmak için dua edicem…

Yolu güzellikten geçen tüm pasta severlere selam olsun…
Yükleniyor...
WHATSAPP İLETİŞİM HATTI